O FIRMIE
Image

MISJA FIRMY

Misja naszej firmy skupia się na kompleksowej dostawie produktów i usług IT w sposób zgodny z obowiązującymi standardami oraz trendami na rynku.

Projektujemy i wykonujemy sieci okablowania strukturalnego, prowadzimy sprzedaż i kompleksowe komputeryzacje firm oraz wykonujemy usługi serwisowe sprzętu informatycznego zarówno gwarancyjne, jak i pogwarancyjne.

Wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie chcemy dostarczać Państwu sprzęt najwyżej jakości. Aby jeszcze lepiej realizować naszą misję stale poszerzamy naszą wiedzę i kompetencje oraz powiększamy ofertę produktów dostosowując ją do potrzeb naszych klientów.

PROFIL DZIAŁALNOŚCI

Oferta SUNTAR Sp. z o.o. skierowana jest przede wszystkim do firm sektora prywatnego oraz firm i instytucji publicznych.

Naszą domeną jest kompleksowa obsługa klientów, którym dostarczamy sprzęt, świadczymy usługi serwisu, dodatkowo również projektujemy i wdrażamy zaawansowane rozwiązania informatyczne, wdrażamy oprogramowanie, świadczymy usługi z zakresu telefonicznej pomocy technicznej.

Image

 

GWARANCJA

Długoletnia współpraca z wieloma firmami o światowej renomie jest świadectwem nie tylko efektywności naszej pracy, ale również szacunku i indywidualnego podejścia do klienta. Gwarantujemy dostęp do aktualnych informacji handlowych i technicznych, autoryzowany serwis oraz specjalistyczne, dostosowane do potrzeb odbiorcy usługi

Satysfakcja naszych klientów jest dla naszej firmy najlepszą formą reklamy.